Menu

Bartoszka Dunczykiewicz

Pół żartem pół serio o kulturze i polityce.

Exodus czas zacząć

dunczykiewicz

 Witam, jak pewnie wszyscy wiecie portal Blox.pl z końcem kwietnia kończy działalność. Wielka szkoda ponieważ był prosty w obsłudze i mimo swoich wad dał mi ten portal sporo satysfakcji z możliwości wyrażenia swoich opinii jako początkujący blogger ale również z czytania waszych postów, szczególnie pragnę tu podziękować teorcy bloga Plankton Polityczny dzięki któremu w ogóle poznałem ten portal. 

 Niestety nic nie trwa wiecznie ale dzięki administracji portalu istnieje możliwość przeniesienia zawartości bloga na Wordpress.com co oczywiście uczyniłem i dziękuję za to administracji blox.pl za możliwość zachowania moich wpisów "dla potomnych". Mimo że nowy adres bloga już mam to jednak zastanawiam się nad utworzeniem kont na portalach społecznościowych które są bardziej konkurencyjne dla blogosfer gdyż nie ukrywajmy zlota era blogosfery już minęła i to ich konkurencja m.in. doprowadziła administrację tego serwisu do tej a nie innej decyzji. 

 Osoby które do mnie zaglądają pragnę zapytać o opinię na temat utworzenie profilu na np. Facebooku za które z góry dziękuję. 

 Administracjo Blox.pl chciałbym wam podziękować za możliwość rozwinięcia skrzydeł w pisaniu bloga na tematy które mnie interesują. 

Zapraszam również na moj nowy adres bloga. ;) 

https://dunczykiewicz.home.blog

 

© Bartoszka Dunczykiewicz
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci